O Nas

Veganing.pl to mała rodzinna firma, gdzie każde zamówienie i każdy Klient traktowane są z najwyższą starannością. Konkurujemy ceną oraz jakością obsługi - co potwierdzają opinie zadowolonych klientów :) Każdą paczkę przygotowujemy samodzielnie, dlatego mamy pewność, że otrzymujecie to co zamówiliście, bezpiecznie, ekologicznie zapakowane i dostarczone na czas. To nasza najważniejsza zasada.

Dlaczego oferowane produkty są wegańskie?

Jesteśmy rodzicami dwójki kochanych urwisów, a od ponad 6 lat nie jemy mięsa. Te dwie zmiany mocno wpłynęły na nasze życie i na postrzeganie świata. Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie naszych dzieci i zapewnieniu im dobrej i zdrowej przyszłości. Żyjemy w czasach, gdzie wszystko mamy na wyciągnięcie ręki, co nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. Świat zmierza w złym kierunku i tylko dobre wybory mogą nas uratować.

Weganizm a zmiany klimatyczne

Wiecie, że z najnowszego raportu IPCC, czyli Międzynarodowego Zespołu ds. Zmiany Klimatu, wynika - „Zebrane dowody naukowe są niepodważalne: zmiany klimatyczne stanowią zagrożenie dla dobrobytu ludzi i zdrowia planety” - piszą naukowcy. W jaki sposób kryzys klimatu dotknie Polskę? Ekstremalne upały, susze i niedobory wody zagrożą życiu ludzi i produkcji żywności. Jeżeli nie zmniejszymy emisji gazów cieplarnianych do 2050, nawet 3 x więcej ludzi rocznie będzie umierać z powodu upałów (to nawet 3 tysiące osób), a 15 milionów Polaków zostanie bez wody do końca wieku. Niestety, dotkliwie odczujemy skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych występujących na świecie. Różne towary staną się mniej dostępne, wzrosną ceny, będziemy mieli problem z eksportem polskich produktów, spadnie PKB, mogą narodzić się konflikty spowodowane brakami w dostawach żywności i wody, a to nie wszystko...

Dlaczego w ogóle o tym piszemy? Bo czas działać, a trzeba zacząć od siebie! Dieta wegańska, kosmetyki wegańskie i inne wyroby mogą uchronić nas przed katastrofą, ponieważ ich produkcja pozostawia znacznie mniejszy ślad węglowy. Więcej przeczytacie o tym na naszym blogu.

Vegan 100% - Veganing.pl

Przejdźcie z nami na zieloną stronę mocy! Gwarantujemy Wam, że produkty dostępne w naszym sklepie są w 100% wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Do każdego zakupu podchodzimy z należytą troską, tak aby zamówione produkty dotarły do Was w jednym kawałku. Mamy nadzieję, że będziecie nas często odwiedzać i razem z nami zmieniać świat na lepsze.

 

Zespół Veganing.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl